Sedací batoh BAGOBAGO

Posaďte se kdekoliv.

Sedací batoh BAGOBAGO 1Sedací batoh BAGOBAGO 2Sedací batoh BAGOBAGO 3Sedací batoh BAGOBAGO 4Sedací batoh BAGOBAGO 5Sedací batoh BAGOBAGO 6Sedací batoh BAGOBAGO 7Sedací batoh BAGOBAGO 8Sedací batoh BAGOBAGO 9Sedací batoh BAGOBAGO 10Sedací batoh BAGOBAGO 11Sedací batoh BAGOBAGO 12Sedací batoh BAGOBAGO 13Sedací batoh BAGOBAGO 14Sedací batoh BAGOBAGO 15Sedací batoh BAGOBAGO 16Sedací batoh BAGOBAGO 17Sedací batoh BAGOBAGO 18Sedací batoh BAGOBAGO 19Sedací batoh BAGOBAGO 20Sedací batoh BAGOBAGO 21Sedací batoh BAGOBAGO 22Sedací batoh BAGOBAGO 23Sedací batoh BAGOBAGO 24Sedací batoh BAGOBAGO 25Sedací batoh BAGOBAGO 26Sedací batoh BAGOBAGO 27Sedací batoh BAGOBAGO 28Sedací batoh BAGOBAGO 29Sedací batoh BAGOBAGO 30Sedací batoh BAGOBAGO 31Sedací batoh BAGOBAGO 32Sedací batoh BAGOBAGO 33Sedací batoh BAGOBAGO 34Sedací batoh BAGOBAGO 35Sedací batoh BAGOBAGO 36Sedací batoh BAGOBAGO 37Sedací batoh BAGOBAGO 38Sedací batoh BAGOBAGO 39Sedací batoh BAGOBAGO 40Sedací batoh BAGOBAGO 41Sedací batoh BAGOBAGO 42Sedací batoh BAGOBAGO 43Sedací batoh BAGOBAGO 44Sedací batoh BAGOBAGO 45Sedací batoh BAGOBAGO 46

Časté dotazy

BAGOBAGO je vybaveno velkým úložným prostorem, přední kapsou na zip (s malou kapsou na mobil a peněženku) a dvěma bočními síťovanými kapsami na láhev.
Ano. Vnitřní prostory batohu jsou vymyšleny tak, aby nemohlo dojít k poškození uložených věcí a zároveň nic nebránilo jednoduché manipulaci se stoličkou.
Ano. K ochraně nožiček slouží kryt, který je z jedné strany ukotven suchým zipem a z druhé klasickým zipem, aby jej bylo možné odejmout a omýt. Při sezení na BAGOBAGO je možné tento kryt buď vsunout do vnitřní kapsy nebo jej přichytit magnetem k přední kapsičce v místě označeném bílou tečkou.
Ano. Vnitřní konstrukci stoličky lze vyjmout a batoh vyprat.
Ano. Rozměry splňují letištní limity větštiny přepravců a sedací konstrukce neobsahuje žádné ostré hrany, které by neprošly kontrolou (sami jsme už mnohokrát otestovali). Přesto doporučujeme pro jistotu porovnat rozměry batohu (53 x š.35 x h.20 cm) s limitem Vaší letecké společnosti.
Ano. BAGOBAGO je navrženo spolu s ortopedy takovým způsobem, aby odpovídalo ergonomii sezení, tj. napomáhá sedícímu, aby seděl vzpřímeně a předcházel tím křivení páteře, a výška stoličky je nastavena tak, aby byl u většiny sedících úhel kolene větší než 90°.
Nemohou. Směs gumy záměrně neobsahuje černidla.
Ano. Pokud by šlo o snadno vyměnitelné díly jakými jsou táhla zipů nebo gumové zakončení nožiček, je možné je objednat i samostatně.
  1. Objednáte si sedací batoh přes tento web a platbu provedete platební kartou přes internet (včetně poštovného, které je shodné pro ČR i SR). Zaslání klasickou dobírku možné není neboť nemáme účet v SR.
  2. Objednáte si sedací batoh emailem ([email protected]). Následně obdržíte emailem fakturu k proplacení (platbu provedete přes běžný účet). Po připsání na náš účet sedací batoh odešleme na požadovanou adresu Slovenskou poštou. Naše firma sídlí kousek od hranic, takže pro nás není problém odeslat sedací batoh ze Slovenské Skalice.

V případě, že požadujete nákup na firmu (která je v SR plátcem DPH) je možné dodání v rámci pravidel EU bez DPH. K této formě dodání je však nutné použít výhradně způsob 2.

S největší pravděpodobností nemáte na použité platební kartě povolené u Vaší banky internetové platby. V případě, že si nechcete takovou službu u banky povolit můžeme sedací batoh poslat na dobírku.
Sedací batoh BAGOBAGO vyrábíme v ČR z těch nejkvalitnějších materiálů. Bohužel bez přesunu výroby do Číny nejsme schopní batoh levněji vyrobit. A to zatím nechceme, přestože nám to brání se dostat do velkých kamenných obchodů, které vyžadují minimálně 50% slevu na nákup, což je pod našimi výrobními náklady.
Do BAGOBAGO se vleze maximálně 15" notebook. Speciální kapsu batoh nemá. Ze zkušenosti zákazníků nebyla potřeba.
Objem22 l
Rozměry naplněného batohu ve složené polozev.53 x š.35 x h.20 cm
Nosnost sedací konstrukce130 kg
Celková váha batohu1,6 kg
Velikost a pohlavíUNI
MateriálKortexin 100% PES
Odolnost vrchní látky proti pronikání vodyVíce jak 100 cm
Návod k použití

Koupit

Classic Black 2016

3270 Kč
/ks vč. DPH

ks

Classic Gray 2016

3270 Kč
/ks vč. DPH

ks

Classic Green 2016

3270 Kč
/ks vč. DPH

ks

Classic Bordeaux 2016

3270 Kč
/ks vč. DPH

ks

Classic Turqoise 2016

3270 Kč
/ks vč. DPH

ks

Bederní pás

275 Kč
/ks vč. DPH

ks

Kompletní obchodní podmínky v PDF


Poštovné (Česká pošta)

120 Kč do ČR a SR

Doba dodání 3-10 pracovních dnů.

Možnost bezplatného vrácení batohu do 14 dnů.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Prodejci BAGOBAGO


O nás

Svět trpí nedostatkem míst k sezení – zvlášť ve chvíli, kdy to člověk nejvíc potřebuje. Co kdyby existovala možnost posadit se kdekoliv?

Přestože se může zdát, že taková myšlenka vychází z naší lenivosti, jsme ve skutečnosti velmi přičinliví lidé. Nepodceňujeme ale význam dobrého odpočinku. Sestavili jsme tým složený z českých designérů, výrobců i odborníků na ortopedii a vytvořili světově unikátní batoh BAGOBAGO® s vestavěnou stoličkou, díky které se nyní posadíte skutečně kdekoliv. BAGOBAGO® je od roku 2012 patentováno jako užitný vzor.

Přejeme Vám pohodlné sezení.

Český patent
Český patent
Česká výroba
Český výrobek

Kontakt

BAGOBAGO®, spol. s r.o.
[email protected]
+420 732 827 251
IČ: 02952904
DIČ: CZ02952904
Jsme plátci DPH
Sudoměřice 547
69666 Sudoměřice nad Moravou

Informace o zpracování osobních údajů
Svět trpí nedostatkem míst k sezení

Svět trpí nedostatkem míst k sezení.

Posaďte se kdekoliv díky sedacímu batohu BAGOBAGO

Posaďte se kdekoliv.